Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Model
ru: Модель

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Temperature
ru: Температура

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: API Keys
ru: Ключи API

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)
