Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: API Keys
tr: API anahtarları
