Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Model
uk: Модель

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Temperature
uk: Температура

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Response:
uk: Відповідь:

en: Please enter a valid URL.
uk: Укажіть коректну адресу (URL)

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Request timeout
uk: Час очікування запиту

en: Basic Auth
uk: Basic-автентифікація
