Language Combination (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Default
id: Bawaan

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Table
id: Tabel

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
