Language Combination (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Default
ja: デフォルト

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Table
ja: テーブル

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Field types
ja: フィールドタイプ
