Language Combination (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Default
ru: По умолчанию

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Table
ru: Таблица

en: Select list
ru: Список выбора

en: Field types
ru: Типы полей

en: From language
ru: Для языка
