Language Combination (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Default
de: Standard

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Table
de: Tabelle

en: Select list
de: Auswahlliste

en: Field types
de: Feldtypen

en: From language
de: Von Sprache

en: To language
de: In Sprache

en: From @from to @to
de: Von @from nach @to

en: Language Combination
de: Sprachkombination

[ctx: Validation]
en: Language Combination
de: Sprachkombination

en: The language combination has to be unique.
de: Die Sprachkombination muss eindeutig sein.
