Language Combination (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Table
hi: तालिका

en: Select list
hi: सूची का चयन करें
