Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Table
ast: Tabla

en: Select list
ast: Esbilla
