Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Default
it: Predefinito

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Table
it: Tabella

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Field types
it: Tipi di campo

en: The referenced language
it: La lingua indicata.
