Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Default
km: លំនាំដើម

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Table
km: តារាង

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី
