Language Combination (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Table
nl: Tabel

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Field types
nl: Veldtypes

en: The referenced language
nl: De gerefereerde taal
