Language Combination (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Default
es: Por defecto

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Table
es: Tabla

en: Select list
es: Lista de selección

en: Field types
es: Tipos de campo

en: From language
es: Desde el idioma
