Language Combination (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Default
jv: Gawan

en: To
jv: Marang

en: Table
jv: Tabel

en: Select list
jv: Daftar pilih
