Language Combination (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Table
nn: Tabell

en: Select list
nn: Listevalg
