Language Combination (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Default
ta: இயல்பான

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்
