Language Combination (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Table
ug: جەدۋەل
