Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Default
cs: Výchozí

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Table
cs: Tabulka

en: Select list
cs: Seznam

en: Field types
cs: Typy polí
