Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Table
eo: Tabelo

en: Select list
eo: Selekta listo
