Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Default
fr: Par défaut

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Table
fr: Tableau

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Field types
fr: Types de champs

en: From language
fr: Depuis la langue
