Language Combination (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Default
kk: Стандартты

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Table
kk: Кесте
