Language Combination (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Default
ar: الافتراضي

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Table
ar: جدول

en: Select list
ar: لائحة الخيارات
