Language Combination (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Table
fa: جدول

en: Select list
fa: سجل انتخاب
