Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Country
ar: الدولة

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Countries
ar: الدول

en: published
ar: منشور

en: Changed
ar: تم التغير

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: not published
ar: غير منشور
