Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Country
be: Краіна

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: published
be: апублікавана

en: not published
be: не апублікавана
