Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Status
es: Estado

en: List
es: Listado

en: Edit
es: Editar

en: Country
es: País

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Countries
es: Paises

en: published
es: publicado

en: Changed
es: Modificado

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: not published
es: no publicado

en: Country code
es: Código de país

en: Country name
es: Nombre del país

en: Add country
es: Añadir país
