Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: Country
he: מדינה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Countries
he: מדינות

en: published
he: פורסם

en: Changed
he: השתנה

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: not published
he: לא פורסם
