Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: List
lv: Saraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Country
lv: Valsts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Countries
lv: Valstis

en: published
lv: publicēts

en: Changed
lv: Labots

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: not published
lv: nepublicēts

en: Country code
lv: Valsts kods
