Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Country
mn: Улс

en: Created
mn: Үүссэн

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй
