Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Country
nn: Land

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: published
nn: publisert

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: not published
nn: ikkje publisert
