Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: Country
ru: Страна

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Countries
ru: Страны

en: published
ru: опубликовано

en: Changed
ru: Изменение

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: not published
ru: не опубликовано

en: Country code
ru: Код страны

en: Country name
ru: Название страны

en: countries
ru: странах
