Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Country
bg: Страна

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: published
bg: публикувано

en: not published
bg: непубликувано
