Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
