Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།
