Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Country
is: Land

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Countries
is: Lönd

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: Country code
is: Landnúmer

en: About
is: Um
