Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Country
jv: Negara

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak

en: About
jv: Ngenani
