Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Created
kk: Құрылған

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған
