Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Country
mr: देश

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन
