Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: Country
tr: Ülke

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Countries
tr: Ülkeler

en: published
tr: yayında

en: Changed
tr: Değişti

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: not published
tr: yayında değil

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Country name
tr: Ülke adı
