Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: List
ug: تىزىملىك

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: About
ug: ھەققىدە
