Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Broyt

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: published
is: útgivið

en: not published
is: ikki útgivið

en: About
is: Um
