Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Edit
se: Rievdat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: About
se: Birra
