Language Negotiation Url Matrix (1.0.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Domain
ca: Domini

en: Code
ca: Codi

en: Destination
ca: Destí

en: Key
ca: Clau

en: Source
ca: Font

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Path prefix
ca: Prefix del camí

en: language
ca: idioma

en: Part of the URL that determines language
ca: Part de la URL que determina la llengua

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Path prefix configuration
ca: Configuració del prefix del camí

en: Domain configuration
ca: Configuració del domini

en: %language (%langcode) path prefix (Default language)
ca: Prefix del camí per %language (%langcode) (llengua per defecte)

en: %language (%langcode) path prefix
ca: Prefix del camí per %language (%langcode)

en: %language (%langcode) domain
ca: Domini de %language (%langcode)

en: The domain for %language, %value, is not unique.
ca: El domini per %language, %value, no és únic.

en: The domain may not be left blank for %language.
ca: El domini no pot ser buit per %language.

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
ca: El domini per %language només pot contenir el nom de domini, sense barra final, protocol i/o port.

en: The domain names to use for these languages. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in a URL like "http://de.example.com/contact".
ca: Els noms de domini que s'utilitzen per a aquestes llengües. <strong>Modificar aquest valor pot trencar els URL existents. Utilitzeu amb precaució en un entorn de producció.</strong> Exemple: especificar "de.exemple.cat" com a domini d'idioma per a alemany resultarà en un URL com "http://de.example.com/contact".
