Language Negotiation Url Matrix (2.0.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Code
el: Κωδικός

en: Destination
el: Προορισμός

en: Key
el: Κλειδί

en: Source
el: Πηγή

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Path prefix
el: Πρόθεμα διαδρομής

en: language
el: γλώσσα

en: Part of the URL that determines language
el: Τμήμα της διεύθυνσης URL που καθορίζει τη γλώσσα

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
