Language Negotiation Url Matrix (2.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Code
ne: कोड

en: Source
ne: स्रोत

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: language
ne: भाषा
