Language Negotiation Url Matrix (2.0.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Code
sq: Kodi

en: About
sq: Informacione

en: Path prefix
sq: Prefiksi i shtegut

en: language
sq: gjuha
