Language Negotiation Url Matrix (2.0.4) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Language
az: Dil

en: Domain
az: Domen

en: Key
az: Açar

en: Source
az: Mənbə

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Path prefix
az: Yol prefiksi

en: language
az: dil

en: Part of the URL that determines language
az: Dili müəyyən edən URL hissəsi

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: Path prefix configuration
az: Yol prefiks konfiqurasiyası

en: Domain configuration
az: Domen konfiqurasiyası

en: %language (%langcode) path prefix (Default language)
az: %language (%langcode) yol prefiksi (Defolt dil)

en: %language (%langcode) path prefix
az: %language (%langcode) yol prefiksi

en: %language (%langcode) domain
az: %language (%langcode) domeni

en: The prefix may not contain a slash.
az: Prefiksdə kəsik işarəsi olmaya bilər.

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
az: %language, %value üçün prefiks unikal deyil.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
az: %language, %value üçün domen unikal deyil.

en: The domain may not be left blank for %language.
az: Domen %language üçün boş qala bilməz.

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
az: %language üçün domen yalnız domen adını ehtiva edə bilər, arxa xətt, protokol və/və ya port deyil.

en: The domain names to use for these languages. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in a URL like "http://de.example.com/contact".
az: Bu dillər üçün istifadə ediləcək domen adları. <strong>Bu dəyərin dəyişdirilməsi mövcud URL-ləri poza bilər. İstehsal mühitində ehtiyatla istifadə edin.</strong> Nümunə: "de.example.com"un Alman dili üçün dil domeni kimi göstərilməsi "http://de.example.com/contact" kimi URL ilə nəticələnəcək. .
