Language Negotiation Url Matrix (2.0.4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Domain
fa: دامنه

en: Code
fa: کد

en: Destination
fa: مقصد

en: Key
fa: کلید

en: Source
fa: منبع

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Path prefix
fa: پیشوند مسیر

en: language
fa: زبان

en: Part of the URL that determines language
fa: بخشی از URL که زبان را تعیین می‌کند

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
