Language Negotiation Url Matrix (2.0.6) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Language
et: Keel

en: Domain
et: Domeen

en: Code
et: Kood

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Key
et: Võti

en: Source
et: Allikas

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide

en: language
et: keel

en: Part of the URL that determines language
et: URLi osa, mis määrab keele

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Path prefix configuration
et: Teekonna eesliite seadistus

en: Domain configuration
et: Domeeni seadistus

en: %language (%langcode) path prefix (Default language)
et: %language (%langcode) teekonna eesliide (Vaikekeel)

en: %language (%langcode) path prefix
et: %language (%langcode) teekonna eesliide

en: %language (%langcode) domain
et: %language (%langcode) domeen

en: The prefix may not contain a slash.
et: Eesliide ei tohi sisaldada kaldkriipsu.

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
et: Eesliide %value, %language jaoks, ei ole unikaalne.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
et: Domeen %value ei ole unikaalne %language jaoks.

en: The domain may not be left blank for %language.
et: Domeeni ei tohi jätta %language puhul tühjaks.

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
et: Domeen keele %language jaoks võib sisaldada ainult domeeninime ning mitte lõppevat kaldkriipsu, protokolli ja/või porti.
