Language Negotiation Url Matrix (2.0.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Key
gu: ચાવી

en: About
gu: વિશે

en: Path prefix
gu: પાથ ઉપસર્ગ
